Uspješan debi trenera Damjanovića: Tri boda za “Zvijezdu” u utakmici protiv GOŠK-a

Nogometni klub „Zvijezda“ Gradačac zabilježio je svoju prvu ovosezonsku pobjedu, protiv ekipe GOŠK-a iz Gabele, upisavši tako svoja prva tri boda.

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno rezultatom 0:0, gradačački „Zmajevi“ krenuli su u drugo poluvrijeme sa došta oštrijim pristupom igri. Rezultiralo je to direktnim crvenim kartonom za Nikolu Mazića te su ostatak utakmice izabranici Daria Damjanovića odigrali sa igračem manjem.

Deset minuta sa igračem manje nije usporilo ekipu „Zvijezde“ te tako u 92′ minuti, u drugoj minuti sudačke nadoknade stiže i nagrada golom Aleksandra Milakovića za konačni rezultat utakmice 1:0.

Nakon uspješnog debija novoizabranog šefa stručnog štaba, ekipa NK „Zvijezde“ trenutno se nalazi na trinaestom mjestu na tabeli, dok je ovogodišnji favorit za osvajanje naslove koji je u izrazito lošoj formi, GOŠK iz Gabele, na dvanaestom mjestu.

Svoju narednu utakmicu ekipa NK „Zvijezda“ igra protiv nogometnog kluba „Bratstvo“ iz Gračanice koje se trenutno nalazi u dobroj formi i na trećem mjestu na tabeli sa dvije ostvarene pobjede i jednim porazom.